Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Mezi Argentinou a Chile - po vinných stezkách a nejen po nich

BUENOS AIRES • DELTA DEL TIGRE • MENDOZA • SANTIAGO DE CHILE. Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu. Cena kalkulována na účast minimálně 2 osob.

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2017, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2017 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 roků na zájezdy s odjezdem do 30.6.2017 a po 1.9.2017 je o 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
13.11.2017- 23.11.2017 79 900,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy

2. den

Buenos Aires - Přílet na letiště Ezeiza, transfer do hotelu, odpočinek po cestě, individuální volno.

3. den:

Buenos Aires - Ráno půldenní projížďka a procházka centrem města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada a dalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos přímo naproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta a k nádhernému parku Palermo. Návrat do hotelu.
Odpoledne volno, možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.

4. den:

Buenos Aires - Dopoledne volno a odpoledne fakultativně výlet do Tigre. Vlakem Tren de la Costa projedeme rezidenční částí města s nádhernými vyhlídkami na luxusní obydlí smetánky, mineme městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos, San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostaneme se k deltě řeky Paraná, pouhých 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast Delta del Río Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za ráj veslařů, je možné se nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Návrat do hotelu kolem 18,00.
Večer fakultativně představení Tango show s večeří, před představením, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy, možnost lekce tanga.
Návrat do hotelu.

5. den:

Buenos Aires – Mendoza - Po snídani odjezd na letiště a odlet do Mendozy, transfer do hotelu. Odpoledne procházka východní částí města - Ciudad Este – se spoustou parků lemovaných stromořadími a zelenými pěšinkami, s moderní architekturou – la Alameda, Area Fundacional, Centro Cívico a Park Gral, prohlédneme si typické domy San Martínu s tradičními velkými domovními vraty, zastavíme se v La Rosaleda, nádherné růžové zahradě s více jak 4500 druhy růží, a vyjdeme na vršek Cerro de la Gloria s památníkem osvobození Ameriky.

6. den:

Mendoza - Po snídani se vydáme na výlet po vinných stezkách Caminos del Vino,kterých je v této provincii na 2000, některé malé, rodinné, jiné velké, státní. První vinice zde založili v 16. stol. jezuitští misionáři. Návštěva vinic a vinných sklepů spojená s degustací nejrůznějších značek, oběd v tradičním lidovém stylu doprovázený hudebním vystoupením.

7. den:

Mendoza – Santiago de Chile - Po snídani odjezd autobusem k chilským hranicím. Po cestě jsou nádherné výhledy na Aconcaguu, nejvyšší vrchol Jižní Ameriky, míjet budeme lyžařská střediska, termální lázně Cacheuta, prázdninové městečko Potrerillos, průsmyk Uspallata. Po cestě oběd v Puente de Inca a návštěva dalšího vinného sklepa s degustací. Na hranicích nás uvítá socha Krista - Cristo Redentor. Navečer příjezd do Santiaga de Chile.

8. den:

Santiago de Chile - Po snídani prohlídka města, návštěva Muzea vinařství, degustace a prezentace různých vín. Oběd, odpoledne volno nebo fakultativně návštěva vinic v oblasti Cajón de Maio a vinných sklepů Concha y Toro, hlavního vývozce chilských vín.
Večer fakultativně večeře se zábavním programem . show Los Adobes de Argomedo.

9. den:

Santiago de Chile - Volný den v Santiagu nebo fakultativně půldenní návštěva vinic, buď Colchagua Valley nebo vinice
Undurraga a Tarapaca. Nebo možnost návštěvy Muzea Pabla Nerudy na Isla Negra, s domem spisovatele a s jeho hrobkou.

10. den:

Santiago de Chile - Buenos Aires - Po snídani volno. Transfer na letiště, odlet do Buenos Aires. Ve večerních hodinách odlet do Evropy.

11. den:

Přílet do Prahy

Podrobné informace

Cena zahrnuje

* leteckou přepravu dle programu
* letištní taxy a palivový příplatek
* autobusovou dopravu Mendoza - Santiago
* asistenci česky mluvícího průvodce v Bs As
* 8x ubytování v hotelu 3* se snídaní
* transfery letiště-hotel-letiště
* půldenní výlet po Bs As s obědem
* celodenní výlet po vinicích s obědem
* 1/2 denní výlet po Mendoze
* 1/2 denní výlet po Santiago de Chile
* pojištění CK proti úpadku

Příplatky

- ubytování ve 4* hotelích + 4000 Kč/os

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video